STEEL SAFE

Specifikace:

  • Bezpečnostní třída RC 2 a RC 3 

Konstrukce dveří:

  • Obvodová konstrukce křídla je zhotovena z dvouvrstvých dřevěných rámů. Jako výplň křídla je použit extrudovaný polystyren s s velkou příměsí grafi tu. Opláštění křídla tvoří ocelový plech tl. 0,6 mm pokrytý polyesterovou barvou nebo laminátem PVC s imitací dřeva 

Konstrukce zárubní:

  • Kovová zázubeň rohová, o šířce profi lu 100 je vyrobena z ocelového oboustanně pozinkovaného plechu o tl. 1,2 mm (Typ II) nebo 1,5 mm (Typ III). 

Zabezpečení:

Třídy bezpečnosti

RC1 - Příležitostný zloděj se pokouší o vloupání s použitím malého jednoduchého nářadí a fyzickým násilím, např. kopáním, narážením ramenem, zdviháním, vytrháváním. Zloděj nemá žádné zvláštní znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC2 - Příležitostný zloděj se navíc pokouší o vloupání s použitím jednoduchého nářadí a fyzickým násilím. Má malé znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC3 - Zloděj se pokouší překonat MZS při použití páčidla délky 710 mm a dalšího šroubováku, ručního nářadí, jako malé kladívko, důlčíky a mechanická ruční vrtačka. Zloděj má určité povědomí o systému uzávěru a s tímto nářadím je schopen těchto znalostí využít. Při použití páčidla délka 710 mm lze aplikovat zvýšené fyzické násilí.

Laminovaný ocelový plech z PVC  

Polyesterová barva

Prémiová polyesterová barva