STEEL ENERGY PROTECT

Specifikace:

 • Bezpečnostní třída RC2/RC3 
 • Tepelná propustnost Ud=1.2÷1.7 
 • DVEŘE SAFE (tloušťka křídla 54 mm) 
 • Bezpečnostní třída RC2 nebo RC3 (týká se plných plochých křídel) 
 • Dva nezávislé zámky LOB nebo hákový zámek WINKHAUS STV s roztečí 92 mm 
 • Zárubeň Rohová velká nebo Thermo • Práh z nerezové oceli s perforací nebo teplý práh 
 • Tři tříprvkové závěsy 
 • Čtyři bezpečnostní trny proti vylomení 
 • Klika OPAL (RC2) nebo SAFE (RC3) 
 • Cylindrické vložky LOB nebo WILKA 
 • Regulovaný protiplech zámku 

Zabezpečení:

Třídy bezpečnosti

RC1 - Příležitostný zloděj se pokouší o vloupání s použitím malého jednoduchého nářadí a fyzickým násilím, např. kopáním, narážením ramenem, zdviháním, vytrháváním. Zloděj nemá žádné zvláštní znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC2 - Příležitostný zloděj se navíc pokouší o vloupání s použitím jednoduchého nářadí a fyzickým násilím. Má malé znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC3 - Zloděj se pokouší překonat MZS při použití páčidla délky 710 mm a dalšího šroubováku, ručního nářadí, jako malé kladívko, důlčíky a mechanická ruční vrtačka. Zloděj má určité povědomí o systému uzávěru a s tímto nářadím je schopen těchto znalostí využít. Při použití páčidla délka 710 mm lze aplikovat zvýšené fyzické násilí.

Ocelový plech pokrytý PCV 

Polyesterová barva Premium 

Ocelový plech pokrytý PCV 

Polyesterová barva