OPAL

Řez dveřmi:

Specifikace:
  • Bezpečnostní třída RC 2 
  • Akustická izolace Rw=32 dB 

Konstrukce dveří:

  • Rám křídla je zhotoven z lepeného jehličnatého dřeva. Křídlo je dodatečně zesíleno vnitřním rámem. Opláštění křídla tvoří vrstva hliníku a dřevovláknitá deska. Dostupná křídla jsou doplněna hliníkovou intarzií stříbrné nebo černé barvy. Přírodní dýhy v povrchové úpravě matný lak. V provedení CPL HQ nebo Gladstone/Halifax jsou hrany křídla pokryty páskou ABS 

Konstrukce zárubní:

  • Kovová zárubeň rohová, o šířce profilu 105 mm je vyrobena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,2 mm (AGAT) nebo 1,5 mm (OPAL). 
  • Je vybavena třemi čepovými závěsy standard, gumovým obvodovým těsněním, a OPAL navíc šesti montážními zápustkami. 
  • Zárubeň PROJEKT BIS, PROJEKT Premium  

Zabezpečení:

Třídy bezpečnosti

RC1 - Příležitostný zloděj se pokouší o vloupání s použitím malého jednoduchého nářadí a fyzickým násilím, např. kopáním, narážením ramenem, zdviháním, vytrháváním. Zloděj nemá žádné zvláštní znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC2 - Příležitostný zloděj se navíc pokouší o vloupání s použitím jednoduchého nářadí a fyzickým násilím. Má malé znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC3 - Zloděj se pokouší překonat MZS při použití páčidla délky 710 mm a dalšího šroubováku, ručního nářadí, jako malé kladívko, důlčíky a mechanická ruční vrtačka. Zloděj má určité povědomí o systému uzávěru a s tímto nářadím je schopen těchto znalostí využít. Při použití páčidla délka 710 mm lze aplikovat zvýšené fyzické násilí.

Laminát CPL HQ 0,7

Laminát CPL HQ 0,2 

Fólie Portaperfect 3D 

Přírodní dýha Satin 

Přírodní dýha Select  

Fólie Portasynchro 3D