KWARC RC2

Řez dveřma:

Specifikace:

  • Bezpečnostní třída RC 2 
  • Akustická izolace Rw 33-37dB
  • Požární odolnost EI 30
  • Kouřotěsnost

Konstrukce dveří:

  • Vícevrstvá konstrukce křídla zajišťuje odolnost proti ohni po dobu 30 minut a akustickou izolaci Rw = 33÷37dB. Díky vrstvě hliníkového plechu v konstrukci křídla jsou dveře výjimečně odolné proti negativním vlivům provozních podmínek panujícím na schodišti. V provedení CPL HQ nebo Gladstone/Halifax jsou hrany křídla pokryty páskou ABS 

Konstrukce zárubní:

  • Kovová zárubeň rohová, o šířce profilu 105 mm je zhotovena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,5 mm. Je vybavena protipožárním těsněním, třemi čepovými závěsy standard, kovovým prahem z nerezové oceli ve verzi standard (90 mm), zesílením pod samozavírač. KWARC I má protiplech k jednomu zámku, KWARC II - ke dvěma zámkům, KWARC III - k lištovému zámku a dále šest montážních zápustek a otvory pro bezpečnostní trny proti vysazení. 
  • Zárubeň PROJEKT BIS (str. 190). 
  • Zárubeň Projekt PREMIUM - provedení na objednávku bez CZ certifikace požární odolnosti.

Zabezpečení:

Třídy bezpečnosti

RC1 - Příležitostný zloděj se pokouší o vloupání s použitím malého jednoduchého nářadí a fyzickým násilím, např. kopáním, narážením ramenem, zdviháním, vytrháváním. Zloděj nemá žádné zvláštní znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC2 - Příležitostný zloděj se navíc pokouší o vloupání s použitím jednoduchého nářadí a fyzickým násilím. Má malé znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC3 - Zloděj se pokouší překonat MZS při použití páčidla délky 710 mm a dalšího šroubováku, ručního nářadí, jako malé kladívko, důlčíky a mechanická ruční vrtačka. Zloděj má určité povědomí o systému uzávěru a s tímto nářadím je schopen těchto znalostí využít. Při použití páčidla délka 710 mm lze aplikovat zvýšené fyzické násilí.

Laminát CPL HQ 0,7 

Laminát CPL HQ 0,2 

Fólie Portaperfect 3D 

Přírodní dýha Satin 

Fólie Portasynchro 3D  

Přírodní dýha Select