GRANIT 

KLASA C

Řez dveřma:

Specifikace:

  • Bezpečnostní třída C a RC 3
  • Akustická izolace Rw=37 dB 
  • Požární odolnost EI 30  

Konstrukce dveří:

  • Rám křídla je zhotoven z lepeného jehličnatého dřeva. Křídlo je opláštěné speciální deskou se dvěma vrstvami hliníkového plechu a HDF deskou. Dostupná křídla jsou doplněna hliníkovou intarzií stříbrné nebo černé barvy. Přírodní dýhy v povrchové úpravě polomatný lak. Je to návrh pro ty nejnáročnější osoby, pro které je nejdůležitější bezpečnost, založená na materiálech a zpracování nejvyšší kvality. V provedení CPL HQ jsou hrany křídla pokryty páskou ABS.

Konstrukce zárubní:

  • Kovová zárubeň rohová, o šířce profi lu 100 mm je zhotovena z ocelového, oboustranně pozinkovaného plechu o tloušťce 1,5 mm. Je vybavena protipožárním těsněním, osmi montážními hmoždinkami, zesílením pro samozavírač a kovovým prahem z nerezové oceli v širší verzi (120 mm). 
  • Zárubeň PROJEKT BIS 
  • Zárubeň PROJEKT Premium 
Zabezpečení:

Třídy bezpečnosti

RC1 - Příležitostný zloděj se pokouší o vloupání s použitím malého jednoduchého nářadí a fyzickým násilím, např. kopáním, narážením ramenem, zdviháním, vytrháváním. Zloděj nemá žádné zvláštní znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC2 - Příležitostný zloděj se navíc pokouší o vloupání s použitím jednoduchého nářadí a fyzickým násilím. Má malé znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC3 - Zloděj se pokouší překonat MZS při použití páčidla délky 710 mm a dalšího šroubováku, ručního nářadí, jako malé kladívko, důlčíky a mechanická ruční vrtačka. Zloděj má určité povědomí o systému uzávěru a s tímto nářadím je schopen těchto znalostí využít. Při použití páčidla délka 710 mm lze aplikovat zvýšené fyzické násilí.

Laminát CPL HQ 0,7 

Laminát CPL HQ 0,2 

Přírodní dýha Satin  

Přírodní dýha Select