ECO POLAR PASSIVE

Specifikace:

  • Dveře vyrobené z lepených dubových hranolů.

 Konstrukce dveří:

  • Desková konstrukce zhotovená z dubové překližky. Povrch je pokrytý přírodní dýhou. V rámu křídla se nachází ocelový profil zvyšující pevnost konstrukce. Prosklení dveří okna (U=0,5 Wm2 K) reflexní hnědá. Rámeček prosklení je vyroben z nerezové oceli z jedné strany dveří. Práh je vytvořen z dubové překližky a nerezové oceli. Eco POLAR PASSIVE - Tloušťka křídla 79 mm - Tři obvodová těsnění Eco POLAR - Tloušťka křídla 68 mm - Dvě obvodová těsnění

Konstrukce zárubní:

  • Zárubeň (tl. 93 mm) vyrobená z lepeného dubového hranolu.
  • Ze strany závěsů je instalován francouzský rám, který znemožňuje vylomení dveří. 

Zabezpečení:

Třídy bezpečnosti

RC1 - Příležitostný zloděj se pokouší o vloupání s použitím malého jednoduchého nářadí a fyzickým násilím, např. kopáním, narážením ramenem, zdviháním, vytrháváním. Zloděj nemá žádné zvláštní znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC2 - Příležitostný zloděj se navíc pokouší o vloupání s použitím jednoduchého nářadí a fyzickým násilím. Má malé znalosti o úrovni odolnosti MZS, má málo času a snaží se nezpůsobit hluk.

RC3 - Zloděj se pokouší překonat MZS při použití páčidla délky 710 mm a dalšího šroubováku, ručního nářadí, jako malé kladívko, důlčíky a mechanická ruční vrtačka. Zloděj má určité povědomí o systému uzávěru a s tímto nářadím je schopen těchto znalostí využít. Při použití páčidla délka 710 mm lze aplikovat zvýšené fyzické násilí.

Vodní exteriérový lak